ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Бейімбет Майлин ауданы білім бөлімінің Притобол негізгі орта мектебі» КММ
КГУ «Притобольская основная средняя школа» отдела образования района Беимбета Майлина» Управления образования акимата Костанайской области
с. Притобольское, ул. Школьная 22А
8 (71436) 3-85-67
pritobolskayaosh@mailin-roo.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

требования к форме каз

Құрметті ата-аналар!Жаңа оқу жылы қарсаңында міндетті мектеп формасына қойылатын талаптар Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы No26 бұйрығымен реттелетінін еске саламыз.

Осы бұйрық 2024-2025 оқу жылынан бастап қолданысқа енгізіледі.

Орта білім беру ұйымдарының міндетті мектеп формасы білім берудің зайырлы сипатына сәйкес келеді.

Мектеп формасы оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес енгізіледі және күнделікті, мерекелік және спорттық болып бөлінеді.

Ұл балаларға арналған мектеп формасына куртка, жилет, шалбар, көйлек, күнделікті жейде немесе түймелері немесе найзағайлары бар тоқылған күртеше/кардиган, поло жейде немесе футболка (қыс: тоқылған жилет, водолазка) кіреді. Ұл балаларға арналған шалбар кең және ұзындықта тобықты жауып тұрады.

Қыздарға арналған мектеп формасы: пиджак, жилет, юбка, шалбар, классикалық блузка немесе түймелері немесе найзағайлары бар тоқылған жемпір/кардиган, поло жейде немесе футболка (қыс: тоқылған жилет, сарафан, тасбақа). Қыздарға арналған шалбар кең және ұзындықта тобықты жауып тұрады.

Мектеп формасына әртүрлі діни конфессиялар киімінің элементтерін енгізуге жол берілмейді (Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы No 26 бұйрығының 13-тармағы).

Ата-аналар мен өзге де заңды өкілдер мектеп формасын тігумен айналысатын кәсіпорынды немесе оқушылар киімін сататын сауда желісін өз бетінше таңдап, сатып ала алады.

Ата-аналар және өзге де заңды өкілдер оқушылардың орта білім беру ұйымында белгіленген мектеп формасын киюін қамтамасыз етеді.

форма1форма

© 2024. Все права защищены.